دراتوبار,  معمولا وظيفه بسته بندي را خود افراد دوست دارند به عهده بگيرند. و با کمال ميل مشکلات و سختي‌هاي پروسه اسباب کشي را به جون مي‌خرند. اتوبار شريف نحوه بسته بندي اثاث کشي در اين حالت به وسايلي که بايد بسته بندي شود بستگي مستقيم دارد. براي بسته بندي وسايل شکستني مثل ليوان، بشقاب و موارد مشابه که در اثر برخورد بهم در کارتن ممکن است، آسيب ببينند، بايد لوازم و تجهيزات مخصوص اثاث کشي منزل تهيه شود.


 در آموزش بسته بندي اثاث کشي از نظر اتوبار شريف اصلي ترين اقدام بعد از مشخص شدن جنس وسيله، نحوه چيدمان و انتخاب کارتن مناسب و همين طور کاربرد وسايل محافظتي مثل پارچه هاي مناسب و پلاستيک حباب‌دار براي محافظت صحيح و اصولي از اثاث است.نحوه بسته بندي وسايل براي اثاث کشي ادر صورت اجراي اصولي شما را از سردرگمي در آورده و به پروسه اسباب کشي نظم مي‌بخشد. نحوه بسته بندي و تفکيک مواد شوينده، کتاب، لوازم شکستني و. . .  همين طور لوازم بزرگ و اساسي در هنگام اثاث کشي منزل از اصول مهم در نحوه بسته بندي وسايل براي اسباب کشي به شمار مي‌آيد.


برنامه و اصول مشخصي را براي اسباب کشي ماشين لباسشويي و ديگر لوازم برقي آشپزخانه مثل حمل کردن  يخچال سايد و در کنار آن وسايل آسيب پذير مثل جابجايي گياهان در نظر بگيريد. بسته بندي وسايل قسمت‌هاي مختلف منزل علاوه بر سهولت امر جا به جايي اثاث و وسايل در نحوه چيدمان سريع آن‌ها نيز تاثير گذار است. براي مشاهده اصول بسته بندي لوازم مهم پر کاربرد منزل در ادامه متن با ما همراه باشيد.

اتوبار,  بهترين ابزار براي انجام بسته بندي اسباب کشي کاغذ‌هاي حباب دار و کارتن‌هاي محکم است. ته کارتن را با يک حوله نرم پوشانده و حال ليوان‌ها را بطور عمودي در کنار هم و بشقاب‌ها را روي همان با در نظر گرفتن يک پلاستيک حباب دار در بين شان در کارتن بچينيد.


https://sharifbar.com/     


بعد از بسته بندي حتما ليست وسايل را روي کارتن قيد کنيد. سعي کنيد به دليل استفاده از جوهر چاپ در رومه ها براي بسته بندي وسايل آشپزخانه کمتر از آن ها استفاده کنيد. براي جابجاي وسايل منزل که هنري و خاص هستند، مثل آباژور، و . . .  يا وسايل ديگر در بسته بندي حتما دقت کنيد، زير اين وسايل در کارتن حوله نرم يا پلاستيک حباب دار قرار داده و دور تا دور آن را نيز با لوازم محافظتي مثل ملافه و . بپوشانيد.


 مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Tovar Blx دلنوشته Jessica Over-Cookée Kelly Jenny Somphet mimsad seo coursa